Contemporary dance

pondělí
od 14:30 do 15:35
vhodné pro žáky 6-11 let

Dětské kroužky Kamarád

Jsme společnost Dětské kroužky Kamarád zabývající se pořádáním zájmových kroužků pro děti v základních a mateřských školách. Máme několikaleté zkušenosti v této oblasti. Děti se mohou těšit na naši pestrou a moderní nabídku sportovních, tanečních, jazykových, edukativních, divadelních, hudebních, výtvarných a tvořivých kroužků. Naším posláním je pomoci dětem nalézt oblast, ve které mohou vyniknout, probudit v dětech vášeň, zvědavost a zájem o vybraný kroužek. Radost a spokojenost dětí je u nás na prvním místě a je pro nás největší odměnou.

Máte zájem o tento kroužek? Napište nebo zavolejte lektorovi.

info@krouzky-kamarad.cz

605 525 001

Moderní současný tanec, který kombinuje různé taneční techniky a styly, jako je moderní tanec, floorwork, klasický tanec s prvky baletu, improvizaci a klade důraz na individuální dramatický a pohybový projev dítěte. Tento taneční styl pracuje se změnami v rytmu, rychlosti, směru a vychází z přirozených pohybů těla. Děti vedeme ke správnému držení těla, osvojí si smysl pro rytmus, nechávají se vést hudbou a do tance vloží kus sebe.

Datum: od 4. 10. 2021 do 3. 1. 2022

Počet lekcí: 13 lekcí

Délka lekce: 60 min.

Cena: 2 000 Kč / pololetí

Kapacita: 10-15 osob

Místo: tělocvična

Pomůcky: pohodlné věci na cvičení, pití, ručník, sálová obuv

Přihlašování: Rodiče své děti mohou přihlašovat přes naše webové stránky www.krouzky-kamarad.cz, kde vyplní elektronickou přihlášku do kroužku anebo se mohou také přihlašovat přímo na náš e-mail info@krouzky-kamarad.cz. V případě dotazů nás mohou kontaktovat na telefonním čísle 605 525 001.