Keramika

středa
od 14:30 do 15:30
vhodné pro žáky 5-10 let

Dětské kroužky Kamarád

Jsme společnost Dětské kroužky Kamarád zabývající se pořádáním zájmových kroužků pro děti v základních a mateřských školách. Máme několikaleté zkušenosti v této oblasti. Děti se mohou těšit na naši pestrou a moderní nabídku sportovních, tanečních, jazykových, edukativních, divadelních, hudebních, výtvarných a tvořivých kroužků. Naším posláním je pomoci dětem nalézt oblast, ve které mohou vyniknout, probudit v dětech vášeň, zvědavost a zájem o vybraný kroužek. Radost a spokojenost dětí je u nás na prvním místě a je pro nás největší odměnou.

Máte zájem o tento kroužek? Napište nebo zavolejte lektorovi.

info@krouzky-kamarad.cz

605 525 001

Velmi oblíbený kroužek, kde se děti naučí pracovat s keramickou hlínou, seznámí se s modelářskými technikami, naučí se dekorovat keramiku glazurami, engobami a akrylovými barvami .  Děti si budou rozvíjet jemnou motoriku a manuální zručnost. V tomto kroužku se uvolní, přirozenou formou zapojí svou fantazii, kreativní myšlení, rozvinou estetické cítění a tvůrčí dovednosti. Domů si odnesou spoustu krásných výrobků, které budou tematicky zaměřené. V ceně kurzovného je zahrnutý veškerý materiál potřebný do kroužku a dvojí výpal výrobků dekorované glazurami.

Datum: od 6. 10. 2021 do 5. 1. 2022

Počet lekcí: 13 lekcí

Délka lekce: 60 min.

Cena: 2 000 Kč / pololetí

Kapacita: 10-13 osob

Místo: učebna E

Pomůcky: přezůvky, pracovní plášť nebo dlouhé triko

Přihlašování: Rodiče své děti mohou přihlašovat přes naše webové stránky www.krouzky-kamarad.cz, kde vyplní elektronickou přihlášku do kroužku anebo se mohou také přihlašovat přímo na náš e-mail info@krouzky-kamarad.cz. V případě dotazů nás mohou kontaktovat na telefonním čísle 605 525 001.