Gymnastika pro holky i kluky

pondělí
od 15:00 do 16:00
5-12 let

Jana Řezníčková

Trénink vede: Jana Řezníčková, asistuje Martin Řezníček Jana Řezníčková: Již na základní škole jsem se věnovala závodně atletice a to mi vydrželo dodnes. V dospělosti jsem se navíc věnovala i sportovnímu fitness, kde jsem úspěšně absolvovala několik závodů. Certifikace: Trenér sportovní gymnastiky, rozhodčí sportovní gymnastiky, Fitness instruktor Martin Řezníček: Od dětských let se věnuji bojovým uměním, konkrétně sportovnímu karate. Poté jsem přešel přes full-contact karate až k Thajskému boxu. Dále se věnuji komplexní disciplíně MMA, které zahrnuje Muaythai, Wrestling a BJJ (Brazilské jiu-jitsu). Certifikace: Trenér Muaythai, Fitness instruktor, Kondiční trenér úpolových sportů.

Máte zájem o tento kroužek? Napište nebo zavolejte lektorovi.

fitness.jirny@seznam.cz

604823146

Sportovní hry s gymnastickou průpravou

Gymnastika přispívá k rozvoji koordinačních schopností, funkčnímu rozvoji organismu, má velký vliv na dokonalé ovládání pohybového aparátu i estetické působení každého jedince. Zároveň má své nezastupitelné místo při utváření návyků správného držení těla. Gymnastika je zároveň ideální pohybový základ pro všechny další druhy sportů.

Neopomenutelný přínos gymnastiky spočívá i v tom, že vede k rozvoji celoživotního zájmu cvičenců o pohybovou aktivitu. Určitě pomáhá napravovat svalové nerovnováhy, které mohou nastat při jednostranném přetěžování, chybných pohybových stereotypech atd.

 

 

Datum:

Počet lekcí: 18

Délka lekce: 55 min.

Cena: 4100,-/ pololetí

Kapacita: 15 žáků

Místo: tělocvična

Pomůcky: sportovní oděv, boty do tělocvičny, láhev s pitím