MTV style 2 pro děti 10-14 let

středa
od 16:00 do 16:55
vhodné pro žáky 10-14 let

Karolína Venkrbcová

Karolína tančí od svých 6 let. Dlouho působila v souboru PopBalet, kde tančila ve výběrové skupině. Absolvovala nespočet tanečních workshopů se zahraničními i českými lektory. Ve svých 13 letech získala stipendium za hiphop. Již 15 let se věnuje výuce dětí, mládeže i dospělých a je provozovatelkou tanečního studia DanceIn.

Máte zájem o tento kroužek? Napište nebo zavolejte lektorovi.

info@dancein.cz

731 249 406

MTV style se inspiruje současnou hudební scénou a moderní hudbou. Vychází především z hiphopu, ale je mixem více tanečních stylů- street dance, jazz dance a objevují se i základy baletu (hlavně točky a skoky). Důraz je kladen především na vizuální stránku a na image celé choreografie (kostýmy při vystoupení dotváří celou její atmosféru). Choreografie vždy dává určitý smysl a vyjadřuje konkrétní pocity, text nebo zvolené téma, proto je důležitý i výraz tanečníka a to, jak se dokáže do celé sestavy vžít.

Datum: - od 1. 2. 2023 do 14. 6. 2023, ukázkové lekce zdarma

Počet lekcí: 19 lekcí / ukázková lekce zdarma

Délka lekce: 55 min.

Cena: 3 690 Kč / 19 lekcí

Kapacita: 14 osob

Místo: tělocvična

Pomůcky: pohodlné věci na cvičení, přezůvky (ideálně sálová obuv), pití

Platba za kurz: po vyplnění přihlášky na webu www.dancein.cz přijde potvrzovací email, poté Vás bude emailem nebo prostřednictvím sms kontaktovat Karolína Venkrbcová pro zaslání fakturačních údajů, platba pouze převodem na základě vystavené faktury.