MTV style 1 pro děti 6-9 let

středa
od 15:00 do 15:55
vhodné pro děti 3-5 let

Karolína Venkrbcová

Lektor: Karolína Venkrbcová; Karol tančí od svých 6ti let. Dlouho působila v souboru PopBalet, kde tančila ve výběrové skupině. Absolvovala nespočet tanečních workshopů se zahraničními i českými lektory. Ve svým 13ti letech získala stipendium za hiphop. Již přes 20 let se věnuje výuce dětí, mládeže i dospělých a je provozovatelkou a hlavní organizátorkou tanečních kurzů DanceIn.

Máte zájem o tento kroužek? Napište nebo zavolejte lektorovi.

info@dancein.cz

731 249 406

 

MTV style se inspiruje současnou hudební scénou a moderní hudbou

– vychází především z hiphopu, ale je mixem více tanečních stylů – street dance, jazz dance a objevují se i základy baletu (hlavně točky a skoky)

– důraz je kladen především na vizuální stránku a na image celé choreografie (kostýmy při vystoupením dotvářejí celou její atmosféru)

Datum: od 20. 9. 2023 do 31. 1. 2024, první lekce zdarma ( 27.12.23 se lekce nekoná)

Počet lekcí: ukázková lekce zdarma

Délka lekce: 55 min.

Cena: 3800 Kč / 19 lekcí

Kapacita: 14 osob

Místo: tělocvična

Pomůcky: pohodlné věci na cvičení, přezůvky (ideálně sálová obuv), pití

Platba za kurz:

Pokud byste rádi navštěvovali jakýkoliv kurz z nabídky DanceIn, prosíme o vyplnění přihlášky přes webový formulář na stránkách www.dancein.cz. Formulář musí být odeslaný vždy před první lekcí, pro správné vystavení faktury. Po odeslání vyplněné přihlášky se všemi potřebnými údaji Vám do emailu (který jste zadali v přihlášce), přijde potvrzení s odkazem na fakturu k úhradě. Fakturu si můžete rovnou stáhnout do svého PC a zaplatit přes QR kód. Splatnost faktury je 1 měsíc od data vystavení. Pokud nebude faktura uhrazena včas, nemusí být přihlášený puštěn na lekci. Pololetní kurzovné se počítá z fixně nastavených cen za jednotlivou lekci x počet lekcí za sezónu. Systém zohledňuje první lekci zdarma, dny volna a prázdniny.

– středeční lekce se nekonají: 27. 12. 2023

– více informací na webu www.dancein.cz a na tel. 731 249 406