Thajský box (5-12 let)

pondělí
od 16 - 17 hod
5-12 let

Martin Řezníček

Martin Řezníček: Od dětských let se věnuji bojovým uměním, konkrétně sportovnímu karate. Poté jsem přešel přes full-contact karate až k Thajskému boxu. Dále se věnuji komplexní disciplíně MMA, které zahrnuje Muaythai, Wrestling a BJJ (Brazilské jiu-jitsu). Certifikace: Trenér Muaythai, Fitness instruktor, Kondiční trenér úpolových sportů.

Máte zájem o tento kroužek? Napište nebo zavolejte lektorovi.

fitness.jirny@seznam.cz

603324484

Základem tréninkové přípravy je naučit děti mimo jiné úctě, respektu a kamarádství. Dětské tréninky jsou brané převážně jako hra. Trénink se skládá z pohybových her, her pro rozvoj hrubé motoriky, z balančních her a samozřejmě z tréninku technik Thajského boxu. Součástí tréninku je i základ sebeobrany. Díky těmto tréninkům se děti stávají sebevědomějšími a silnějšími po fyzické i psychické stránce.

 

Trénink vede: Martin Řezníček, asistuje Jana Řezníčková

Martin Řezníček: Od dětských let se věnuji bojovým uměním, konkrétně sportovnímu karate. Poté jsem přešel přes full-contact karate až k Thajskému boxu. Dále se věnuji komplexní disciplíně MMA, které zahrnuje Muaythai, Wrestling a BJJ (Brazilské jiu-jitsu).

Certifikace: Trenér Muaythai, Fitness instruktor, Kondiční trenér úpolových sportů.

Jana Řezníčková: Již na základní škole jsem se věnovala závodně atletice a to mi vydrželo dodnes. V dospělosti jsem se navíc věnovala i sportovnímu fitness, kde jsem úspěšně absolvovala několik závodů.

Certifikace: Trenér sportovní gymnastiky, rozhodčí sportovní gymnastiky, Fitness instruktor

Datum:

Počet lekcí: 18

Délka lekce: 55 min.

Cena: 4100,-/pololetí

Kapacita: 10

Místo: tělocvična

Pomůcky: triko, šortky, ručník a neperlivý nápoj