SOFIA AKTIVITY

Nabízíme široké veřejnosti – dětem předškolního věku, školního věku i dospělým – škálu kroužků sportovních, výtvarných, hudebních, vzdělávacích a jazykových pod vedením profesionálních lektorů.

Kroužky probíhají v budově mateřské a základní školy Sofia School, v učebnách s interaktivní tabulí, v tělocvičně s umělým povrchem.

NABÍDKA KROUŽKŮ

Právě pracujeme na aktuální nabídce kroužků
na školní rok 2021/2022.

Vraťte se prosím později.

Mateřská škola

Mateřská škola Sofia School je plně akreditovaná  nadstandardní vzdělávací česko – anglická mateřská škola pro děti od 2,5 do 6 let. Kvalifikovaní učitelé a angličtí lektoři  vedou výuku s pomocí interaktivní tabule a řadou metodických pomůcek. Zaměřujeme se na rozvoj logického myšlení dětí.

Mateřská škola Sofia Schoolmá dvě pobočky – v Jirnech a Bohnicích.

Základní škola

Základní škola Sofia School v Jirnech  navazuje na úspěšnou osmiletou tradici česko-anglické akreditované Mateřské školy Sofia School. Koncepce vzdělávání je nastavena tak, aby žáci byli dokonale připraveni na přestup do osmiletých gymnázií a ostatních škol, včetně běžné i odborné schopnosti komunikace v angličtině. Zaměřujeme se na rozvoj tělesné zdatnosti a zdravého životního stylu, včetně zdravého stravování.

Základní škola Sofia School sídlí v nově zrekonstruované budově v Jirnech.

Napište nám

3 + 9 =

KONTAKTY

Sofia Aktivity s. r. o.

Sídlo: Na Proutkách 280, Radonice, 250 73

Provoz: Navrátilova 69, Jirny, 250 90

Tel.: 775 031 603

Web: www.sofia-aktivity.cz, aktivity.sofiaschool.cz