Judo

úterý
od 14:30 do 15:30
vhodné pro žáky 5-11 let

Dětské kroužky Kamarád

Jsme společnost Dětské kroužky Kamarád zabývající se pořádáním zájmových kroužků pro děti v základních a mateřských školách. Máme několikaleté zkušenosti v této oblasti. Děti se mohou těšit na naši pestrou a moderní nabídku sportovních, tanečních, jazykových, edukativních, divadelních, hudebních, výtvarných a tvořivých kroužků. Naším posláním je pomoci dětem nalézt oblast, ve které mohou vyniknout, probudit v dětech vášeň, zvědavost a zájem o vybraný kroužek. Radost a spokojenost dětí je u nás na prvním místě a je pro nás největší odměnou.

Máte zájem o tento kroužek? Napište nebo zavolejte lektorovi.

info@krouzky-kamarad.cz

605 525 001

Staré bojové umění, které vychází z tradiční japonské filozofie, podporuje všeobecný rozvoj dítěte a klade důraz na tradiční hodnoty, jako je zdvořilost, odvaha, respekt, zdravá sebedůvěra, sebeovládání a přátelství. Judo bylo organizací UNESCO doporučeno jako nejvhodnější sport pro děti. V našem kroužku se budou děti učit vzájemnému respektu a sebeovládání, techniky na zemi i v postoji, sebeobranu, koordinace těla a jeho ovládání. Děti se naučí i něco z odkazu japonských bojovníků a jejich morálních hodnot.

Datum: od 5. 10. 2021 do 4. 1. 2022

Počet lekcí: 13 lekcí

Délka lekce: 60 min.

Cena: 2 000 Kč / pololetí

Kapacita: 10-16 osob

Místo: tělocvična

Pomůcky: pohodlné věci na cvičení, pití, ručník, sálová obuv

Přihlašování: Rodiče své děti mohou přihlašovat přes naše webové stránky www.krouzky-kamarad.cz, kde vyplní elektronickou přihlášku do kroužku anebo se mohou také přihlašovat přímo na náš e-mail info@krouzky-kamarad.cz. V případě dotazů nás mohou kontaktovat na telefonním čísle 605 525 001.