Tanečky s prvky baletu

pondělí
od 15:40 do 16:40
vhodné pro žáky 4-7 let

Dětské kroužky Kamarád

Jsme společnost Dětské kroužky Kamarád zabývající se pořádáním zájmových kroužků pro děti v základních a mateřských školách. Máme několikaleté zkušenosti v této oblasti. Děti se mohou těšit na naši pestrou a moderní nabídku sportovních, tanečních, jazykových, edukativních, divadelních, hudebních, výtvarných a tvořivých kroužků. Naším posláním je pomoci dětem nalézt oblast, ve které mohou vyniknout, probudit v dětech vášeň, zvědavost a zájem o vybraný kroužek. Radost a spokojenost dětí je u nás na prvním místě a je pro nás největší odměnou.

Máte zájem o tento kroužek? Napište nebo zavolejte lektorovi.

info@krouzky-kamarad.cz

605 525 001

Tanečky s prvky baletu kombinuje různé taneční styly a zahrnuje především klasický tanec s prvky baletu či výrazový tanec, kde se děti naučí skrz pohyb vyjádřit své pocity, myšlenky a příběh. Děti rozvinou své taneční schopnosti, pohybové nadání a osvojí si základy baletní techniky. Naučí se spoustu nevšedních choreografií a naučí se vyjadřovat své pocity, myšlenky, příběhy skrz pohyb a vnímání rytmu. Naučí se správnému držení těla, koordinaci a zpevní si celé tělo. Výuka je přizpůsobena věku dětí, jejich schopnostem a probíhá zábavnou formou.

Datum: od 4. 10. 2021 do 3. 1. 2022

Počet lekcí: 13 lekcí

Délka lekce: 60 min.

Cena: 1 800 Kč / pololetí

Kapacita: 10-13 osob

Místo: tělocvična

Pomůcky: pohodlné věci na cvičení, pití, ručník, sálová obuv

Přihlašování: Rodiče své děti mohou přihlašovat přes naše webové stránky www.krouzky-kamarad.cz, kde vyplní elektronickou přihlášku do kroužku anebo se mohou také přihlašovat přímo na náš e-mail info@krouzky-kamarad.cz. V případě dotazů nás mohou kontaktovat na telefonním čísle 605 525 001.